Вбив жінку-таксиста і не пам’ятає як!!! – Дніпро(відео)


18 червня близько 1-ї ночі водія автомобіля таксі з явними ознаками алкогольного сп’яніння зупинили патрульні поліцейські, коли він на автомобілі «FORD Sierra» таксі намагався в’їхати на Центральний міст.
Правоохоронці помітили, що на білому автомобілі чітко видно сліди крові. Також під час зупинки вони побачили на передньому пасажирському сидінні закривавлений ніж. Надати будь-яких документів на право керувати автомобілем порушник також не зміг. Спромігся лише розповісти патрульним, що сів до покинутого автомобіля на вул. Саксаганського. При перевірці інформації за вказаною адресою поліцейські виявили тіло мертвої жінки з двома ножовими пораненнями у груди.
Підозрюваного доставили до Шевченківського відділення поліції. В розмові зі слідчими він зізнався, що не зміг узгодити з водійкою таксі суму оплати за проїзд. Чоловік розлютився та завдав жінці два удари ножем у груди.
Також правоохоронці встановили, що підозрюваному 30 років, він житель с. Широке Криворізького району. 63-річна померла жінка за життя займалася приватними перевезеннями.

https://youtu.be/RHOaYG2KcdY