Презентація iPhone 8 уже сьогодні в місті Купертіно


Презентація iPhone 8 уже сьогодні в 20.00

Уже сьогодні, 12 вересня, о 20:00 розпочнеться презентація нового iPhone 8 від американського технологічного гіганта Apple.

Представники компанії проведуть її в місті Купертіно у конференц-залі “Театр Стіва Джобса” в своєму новому кампусі Apple Park.

Як відомо, представляти бренд має намір не тільки свою головну новинку, але і два варіанти оновлених iPhone 7s і iPhone 7s Plus. Відзначається, що всі нові моделі оснащені скляною задньою кришкою. iPhone 7s Plus також отримає розміщену горизонтально здвоєну камеру, в той час як iPhone 8 також отримає здвоєну камеру, проте вона буде розміщена вертикально.

В іншому нові моделі візуально не будуть відрізнятися від існуючого iPhone 7.

Також подейкують, що компанія презентує нові смарт-годинник Apple Watch Series 3. Очікується, що зовні вони не будуть відрізнятися від свого попередника, але порадують користувачів “начинкою”.

І ще одним імовірним сюрпризом компанії може стати реліз одного з найбільш загадкових пристроїв компанії на сьогоднішній день – телевізійної приставки Apple TV 5. Очікується, що вона порадує глядачів новим потужним процесором і підтримкою формату 4К.