Будьте думаючою нацією, мудрою, щоб потім не прийшлось жалкувати про свій Вибір!


дуже гарно передвиборча агітація починається, хтось людей в гори возить, хтось телевізор просто неба поставив і кіно показує, хтось власноруч всі дороги переробив, хтось гречкою всіх накормить!!! Шкода тих людей, які за це свої голоси віддадуть!!!

ЛЮДИ ДУМАЙТЕ перед тим як голосувати, запитайте себе, чому це роблять перед виборами, чому раніше цього не робили? Чому всі обіцянками засипають Вас? Знайте і пам`ятайте – ті хто найбільше обіцяє – в результаті нічого не робить, дивіться та судіть по зробленим справам, не перед виборами а до них, будьте мудрими Івано-Франківці! Вибирайте політика та господарника, а не бізнесменів, крикунів, гречкосипів, та молодих недосвідчених в мери!!!

Будьте думаючою нацією, мудрою, щоб потім не прийшлось жалкувати про свій Вибір!Хіба Вас, розумних та думаючих мешканців Івано-Франківська, люблячих своє місто жителів можна “купити” обіцянками, кіном, гречкою, разовою поїздкою в гори, розповідями що вони все переробили власними коштами та руками а не бюджетними коштами та державними ресурсами!!! Подивіться фільм, візьміть гречку безплатно, поїдьте та подивіться як відпочивають сильні світу цього, але свій Голос віддайте за Достойного, за того, хто не кричить що все зробив, хто не піариться, хто мовчки робить!!!

Світлина від Roman Fedornyak.