віктор павлів

Десантник з Калуша знову в строю… 1


віктор павлів

Десантник з Калуша знову на службі.

Як повідомляє Міністерство Оборони України з 28 серпня по 26 вересня та з 11 вересня по 10 жовтня 2017 року у визначених військових частинах Високомобільних десантних військ ЗС України відбудуться навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги.

Командувач Високомобільних десантних військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що час проведення зборів буде використаний з максимальною користю для резервістів. Основна увага буде спрямована на підвищення їхнього рівня професійної підготовки, навченості, злагодженості дій у складі підрозділів, екіпажів, розрахунків тощо.

До зборів буде залучено декілька тисяч громадян з різних регіонів України, які проходитимуть збори у військових частинах ВДВ.

Зокрема, у серпні відбудуться збори оперативного резерву першої черги 80-ї окремої аеромобільної десантної бригади. Про це 18 липня під час брифінгу розповів Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко. «Це люди, які пройшли зону АТО, і вони є включені в списки частин, де вони проходили службу. У цей час   проводяться такі навчання в інших підрозділах. На серпень вишкіл матиме 80-та бригада. Львівська область надасть не малу кількість військовозобов’язаних на збори. Люди приїдуть на навчання, тим часом за ними зберігається місце праці, виплачується зарплата» – сказав О.Тіщенко.

Одним із таких людей, що поїхав сьогодні на такі збори, є Віктор Павлів, житель міста Калуш Івано-Франківської області. Віктор Павлів був одним із перших добровольців, який не чекав, доки принесуть повістку, а сам пішов за нею у військкомат.  Ще хлопцем він служив у військах спеціального призначення Внутрішніх військ. В свій час, коли 80-та аеромобільна бригада набирала людей на службу в зону АТО, його взяли до зенітно-ракетної артилерійської батареї. За роки своєї служби йому довелося помандрувати околицями Луганської та Донецької області, бував і в Лисичанську, і в Щасті, і в Побєдному.

Головне для нього – допомога людям, та захист своєї держави.

Майданівець, доброволець, волонтер, учасник бойових дій, громадський активіст, а сьогодні, головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуша. Віктор Павлів завжди готовий нести службу будь це орган державної влади чи ряди Збройних Сил України. Головне для нього – допомога людям, та захист своєї держави.


Думок на тему “Десантник з Калуша знову в строю…

Коментарі закриті.