ГАРАНТУЮ РЕАЛЬНО ЗНИЖЕННЯ ЦІН НА ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ НА ПРОТЯЗІ ТИЖНЯ ВІД 10%ДО 36%


ПІДТРИМАЙТЕ ВІКТОРА ВІЦЕНКО НА ЛЮБУ З ЦИХ ПОСАД: -ГОЛОВИ РАДИ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НАЙВІДПОВІДАЛЬНІША РОБОТА,
-ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ,
І ТД.

—ГАРАНТУЮ РЕАЛЬНО ЗНИЖЕННЯ ЦІН НА ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ НА ПРОТЯЗІ ТИЖНЯ ВІД 10%ДО 36%, ви це також знаєте ,але не думали над цією проблемою, це геніально просто.
—ЧЕРЕЗ 6 (ШІСТЬ)МІСЯЦІВ КВАРТИРИ ВІЙСЬКОВИМ , МІЛІЦІЇ, СБУ, МОЛОДИМ СІМЯМ, ІНВАЛІДАМ І ТД. це також просто, але керівне міське (ВОРЬЕ) не матиме (бабла) в свої кишені.
І ТД.
—ЗВІДКИ ВЗЯТИ КОШТИ НА ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ, ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ І ТД. ХТО З ЦІЄЇ СВОРИ ПІДНІМЕ ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ.
—ХТО З ВЛАДИ ВІЗЬМЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ПІДНІМЕ ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ, МОЖЕ КРАВЧУК З КУЧМОЮ, ЧИ БРАТИ ПО РОЗУМУ, ЮЩЕНКО- ЯНУКОВИЧ, А МОЖЕ ПОРОШЕНКО, ХТО ДАЙТЕ МЕНІ ВІДПОВІДЬ. НІХТО З ЦИХ ОСІБ НЕ ЗДАТЕН ПІДНЯТИ ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ. МИ СЬОГОДНІ ГОТОВІ ЦЕ ВЗЯТИ НА СВОЇ ПЛЕЧІ.
Я ВІКТОР ВІЦЕНКО З ГРУПОЮ ОФІЦЕРІВ–ФРОНТОВИКІВ СРСР та НИНІШНІХ ОФІЦЕРІВ, ПРАПОРЩИКІВ, МІЧМАНІВ, СЕРЖАНТІВ, СТАРШИН, РЯДОВИХ. ЛЮДЕЙ СЛОВА ТА ДІЛА. АЛЕ ТІЛЬКИ ДОБРОВОЛЬЦІВ, ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА
УКРАЇНИ.
ПО ЕКОЛОГІЇ,
ПО СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ,
ПО МЕДИЦИНІ,
ПО ВІЙСЬКОВІЙ ТЕМАТИЦІ,
І ТД.

.
Економіка України під силу лише нам ОФІЦЕРАМ.
ФРАНЦІЯ — ГЕНЕРАЛ ДЕ ГОЛЬ
ЮГОСЛАВІЯ— МАРШАЛ ЙОСИП БРОЗ ТІТО
ФІЛЛЯНЛІЯ — УРХО КАЛЕВА КЕККОНЕН
ГРЕЦІЯ — ЧОРНІ ПОЛКОВНИКИ
ЧІЛІ — АУГУСТО ПІНОЧЕТ.

ЗА НАС, ЗА БОЙОВИХ ОФІЦЕРІВ, ПРАПОРЩИКІВ, МІЧМАНІВ, СТАРШИН, СЕРЖАНТІВ, ТА РЯДОВИХ, БОЙОВИХ ВЕТЕРАНІВ, ЗА ЩАСЛИВУ, БАГАТУ ТА МОГУТНЮ УКРАЇНУ.

БЕРІТЬ ПРИКЛАД З НАЦІОНАЛІСТИЧНИХ ДЕРЖАВ ЯК;
-ІЗРАЇЛЬ, (ЄВРЕЇ)
-НОРВЕГІЯ, (НОРВЕГИ)
-ЯПОНІЯ, (ЯПОНЦІ)
ФІЛЛЯНДІЯ, (ФІНИ)
І ТД.

А ХТО КЕРУВАВ, ТА ПРОДОВЖУЄ КЕРУЄ УКРАЇНОЮ? ХТО ГРАБУВАВ ТА ПРОДОВЖУЄ ГРАБУВАТИ НАС УКРАЇНЦІВ?
Національний склад населення України:
УКРАЇНЦІ – 78%
РОСІЯНИ – 17%
ІНШІ – 5%
ЄВРЕЇ – 0,2%
Кабінет Міністрів України:
ЄВРЕЇ – 62%
РОСІЯНИ – 15%
УКРАЇНЦІ – 15%
ІНШІ – 8%
Верховна Рада України:
ЄВРЕЇ – 43%
РОСІЯНИ – 34%
УКРАЇНЦІ – 22%
ІНШІ – 1%

КОПІЇ ЛИСТІВ ДО НАШИХ СЛУГ, ЗГІДНО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Президенту України
Порошенко П.О.
Громадська приймальня;
044=255-37-16
044=351 75-33
info@solydarnist.org
press@solydarnist.org
Прийняв листи
Тарас Пастушенко

Прем*єр міністру України
Пресс служба
Яценюку А.П.
044=256-69-69
0 800 507 309
press@yatsenyuk.org.ua

Міському голові Києва
Кличко В.В.
Віценко В.П.
м.Київ вул.
Тлф. 38098 342 7773

“ВЛАСТЬ, УДЕЛ ХУДШИХ” , “ВЛАСТЬ В УКРАИНЕ, УДЕЛ ХУДШИХ ИЗ ХУДШИХ”
В.Віценко

Маршал авіації СРСР Савицький Евген Якович збираючи нас на нараду завжди приводив слова славетного патріота України С.П. Корольова “КРИТИКУЄШ, ПРОПОНУЙ – ПРОПОНУЄШ, РОБИ”.
На що я завжди відповідав, “ ГЕНІАЛЬНО, ЦЕ ПРОСТО — ПРОСТО, ЦЕ ГЕНІАЛЬНО”. Тому відділ яким я керував був найбільш затребуваний в спецвідділі ГІУ, ГРУ СРСР.
Тому я рекомендую ВАМ звернути увагу на фахівців яких я представляю для роботи. Принцип нашої роботи; “ГЕНІАЛЬНО ЦЕ ПРОСТО—ПРОСТО ЦЕ ГЕНІАЛЬНО”.
Прогнози складені нами, – групою військових- ветеранів РА. ГРУ. ГІУ. СРСР. 1989-1993 рр.на сьогодні на 99,8% мають місце. Прогнози до 2050р.
Наука не стоїть на місці тому і ми продовжували наші дослідження, проводячи зустрічі з науковцями 67 держав світу, кожен рік по запрошенню урядів держав проводимо всесвітні конгреси військових ветеранів.
. Назвіть одного президента або їхніх міністрів, та іншої челяді від Кравчука до Порошенко. Хто з цієї ………….. брав на себе відповідальність та відповів за керівну тупість як в Китаї. Буваючи на всесвітніх конгресах, приміром в Китаї де таких міністрів , міліардерів, прокурорів, суддів та іншої грязі (КРИС) тримають під контролем. Як в Україні? В Китаї таку мерзоту просто розстрілюють або розбирають на органи.
Слав листи Кучмі, Ющенку, Януковичу, Порошенко відповіді, дурочки – балди на які здатні тільки такі ………… про яких я пишу вище.
Я З ГРУПОЮ ОФІЦЕРІВ ОСОБИСТО БЕРУ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОБОЧІ МІСЦЯ В СЕЛАХ ТА МІСТАХ УКРАЇНИ. ЗРОСТАННІ ЕКОНОМІКИ БЕЗ ДОПОМОГИ ЗАХОДУ ЧИ СХОДУ;
-ЕКОЛОГІЯ, тільки по екології маємо більше 11000 робіт.
Віце-міністр екології Андрій Мохник сказав: “Щоб привести екологію України до рівня Європи, потрібно на одного українця виділити по 1000 євро”. Але я Віктор Віценко відповідаю, “Ми розробили програму згідно якої українці заробляють гроші на екології.
“ГЕНІАЛЬНО, ЦЕ ПРОСТО — ПРОСТО ЦЕ ГЕНІАЛЬНО”
І так екологія;
м. Київ або любе місто, містечко, селище, село,
– Кияни готові дати до 200000тон екологічно чистих органічних добрив,
близько 246 технологій,
– Кияни готові забезпечити села області дешевим біогазом,
до 130 технологій,
– Кияни готові забезпечити робочими місцями сільських жителів,
до 421 технологій,
– Кияни готові забезпечити районні центри робочими місцями,
до 1129 технологій,
– Кияни готові забезпечити дешевою електроенергією Київ і область,
до 892 технологій,
– Кияни готові забезпечити дешевою теплою водою Київ і область,
– Кияни готові забезпечити( надати дешеві технології будівництва квартир в 3три — 5рази, тепліших 2,5-3 рази),
– Кияни готові зменшити викиди СО, СН автотранспорту 38-73%,
– Кияни готові зменшити викиди порошку зносу гуми автотранспорту на 62 %,
– Кияни готові забезпечити дешевими екологічно чистими продуктами Київ і область, на 8-36%
– Кияни готові забезпечити розміщення легкових автомобілів в мобільних гаражах, прибравши з доріг,
– І ТАК ДАЛІ……………………………………..
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО:
Зниження цін на продукти харчування на 8-36%. Це реально
-урожайність зернових 60 — 120 центнерів з гектара, за рахунок екології міст України,
-екологічно чисті продукти для міста та села, це вже медицина І ТД., ми на протязі 18 років проводили досліди та отримували такі результати. 18 областей України були охоплені нашими дослідженнями.
А яка ж реальна ситуація в сільському господарстві нині. Примінення безконтрольно гербіцидів, пестицидів та інших хімічних сполук, ГМО, і маємо страшну картину знищення населення України, Добавте до цього хімтрейли над Україною, читайте мої статті, та статті моїх іноземних колег, хімічні сполуки які входять в суміш що розпилюють над містами та селами України.
Читайте мої статті та моїх колег з Польщі, Франції, Японії всього 17 держав світу, задіяні в цій програмі.
Україна, дякуючи моїм іноземним колегам ми змогли фінансувати дослідження дії ГМО на свинях, три групи по 99 пар, Галина Червонська Росія проводила такі досліди на білих крисах результати дуже і дуже ЖАХЛИВІ. Генетичні зміни озерної та ставкової риби, зміни сексуальної орієнтації плода людини, самої людини, імпотенція чоловіків дітородного віку. В порівнянні з 1980 роками здатність полових клітин до запліднення зменшилось майже втричі, здатність жінок до запліднення не можу вам відкрити інформацію. Патологічні роди 68%, Гіпоксія мозку, 1 жінка із 10 умовно здорова до 62% уроджені діти з пороком серця. Все це негативне є тупість та бездарність елементарного мислення виборців які вибирають собі подібних керівників від сільського голови, до рівня президента держави.
Зайдіть на кладовища Києва чи Львова, Сум чи Сімферополя і так далі уважно подивіться на могили , якого віку там лежать.
МЕДИЦИНА,
-бабусі, дідусі, батьки травлять своїх дітей, внуків, правнуків, та майбутні покоління садисти , вбивці, насильники, спростуйте мою інформацію. Продукти харчування які ми купляємо супермаркетах, які виробляють Україні, щеплення які прививають нашим дітям, внукам, правнукам і тд. Жімтрейли читайте мої статті якими хімічними сполуками опилюють не тільки Україну та які види захворювань вони викликають. Все розжовано тільки проковтніть але і для цього не вистачає розуму. А захворювання діток які тільки народились, анемія, остеогенні саркоми, рак, рак, рак. Звідки, а дуже просто, читайте вище хто садисти, вбивці і так далі СВОЇХ ДІТЕЙ,ВНУКІВ, ПРАВНУКІВ ТА МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ.

ГНИЛИЙ ПЛІД — ГНИЛОГО НАРОДУ/
-ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА, читайте я працюю на іноземні держави, таким чином заробляючи гроші які переводимо на рахунки волонтерів на АТО.
Квартири військовим, миліції, СБУ, молодим сім*ям, інвалідам І.тд. За нашими програмами працюють Єропейські держави але не Україна. Вкрасти неможливо буде нічого. А квартири дешевші, тепліші, в 2- 3.5 рази менше використання тепла для обігріву потрібно.
І ТД.
ЦЕ ТАК ПРОСТО І ГЕНІАЛЬНО, АЛЕ …….. КЕРІВНЕ НЕ ЗМОЖЕ ВКРАСТИ, ОТ І НЕ ДОПУСКАЮТЬ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ДО ВЛАДИ. І ХТО ЦЕ РОБЕ—- УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД.
Не виконаю своєї обіцянки згоден на Китайський варіант. Назвіть одне керівне БИДЛО яке готове на таке?
З повагою до Вас Віктор Віценко п-к. РА. ГРУ. ГІУ. СРСР 11693913_422364497962584_2345266245788220890_n