Google Glass 2, смарт-дисплей та камера


Google Glass, смарт-дисплей та камера, які повинні стати наступним портативним комп’ютером кожного, відновились.

Друга ітерпритація “Google Glass” була протестована та розгорнута на багатьох заводах у Сполучених Штатах такими компаніями, як Boeing, GE та DHL, як вперше повідомила NPR у березні, і сьогодні це підтверджується багатофункціональним фрагментом на Wired. Дубльована версія Google Glass Enterprise Edition (EE) – це та сама гарнітура, яку ми вперше побачили у поданні FCC у 2015 році, і ще раз проблискувала влітку минулого року на eBay.

Основні оновлення між початковою версією Glass та корпоративною версією – це краща камера (з роздільною здатністю від 5 мегапікселів до 8), тривалістю роботи від акумулятора, швидшим Wi-Fi та процесором, а також червоним світлом, яке включається під час запису відео. Електроніка скла також була зроблена модульною у вигляді так званого Glass Pod, який можна від’єднати та прикріплювати до скла, що сумісні зі склом, що може включати в себе речі, такі як захисні окуляри .

Масштаб випуску Glass EE все ще невеликий, з повідомленням Wired, що свідчить про продаж у сотні та більшості найбільших клієнтів, які приймають скло лише на пробній основі. Тим не менш, (головна компанія Google) менеджери продуктів алфавіту стійко оцінюють перспективи скла на робочому місці. Керівник проекту Джей Котарі цитує: “Це не експеримент. Це був експеримент три роки тому. Зараз ми знаходимося в повній комплектації з нашими клієнтами та з нашими партнерами “. Дійсно, згідно з останнім звітом, відгуки працівників та компаній були переважно позитивними, а Скло надавало допоміжну інформацію про робочий поверх та підвищення продуктивності праці.

google-glass-ne-dlya-vas