ІСТЕРИКА, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ДІЙСНИХ РЕАЛІЯХ В УКРАЇНІ!!!


Світлина від Олександра Барка.

ІСТЕРИКА, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ДІЙСНИХ РЕАЛІЯХ В УКРАЇНІ!!!
Точно істерика. Що базується на деяких наших реаліях, вирваних з контексту. За деякими авторами – пристосуванцями, виходить, що це саме Порошенко з Яценюком створили армію з нуля. Брехня, це не вони зробили! Армію зробив незначний відсоток населення, безбашенні “мамінькині сини-патріоти”, що поклали і продовжують класти здоров’я й життя в степах донецьких. Поки великий ГЕНЕРАЛІСІМУС викохує свій геніально-грандіозний, продажний сучий, “мирний” план, ніякому, тупому громадянському загалу незбагненний!
Очевидь, що у тому геніальному плані рельно передбачено постійну показуху, посилання патріотів на смерть і іх масові посадки, звільнення на волю вбивць і хабарників, призначення на керівні посади відвертих ворогів і злочинців, здавання території, ведення власного бізнесу паралельно з державним “керуванням”… І – обіцянки, обіцянки, обіцянки… З яких виконано може десять, відсотків. Зате очі такі чесні-чесні, турботливі-турботливі…
Ці захисники “великого й наймудрішого” дійсно задрали своїм невичерпним, “оптимізмом”. Це я вам, практично з Мальдів, кажу, з Іловайска, з Дебальцево…. А звідси дуже добре усе видно.
Дійсно, задрали своїми одобрямсами “палітікі партіі і правітєльства”. Та прийде час, і побіжите, зрадники, наче щурі з корабля.
А взагалі я зазвичай мирний і ніколи не лаюся у присутності жінок, дітей і батьків.
Влад Збаразький
Іван Мазепа