Люди побили кинувшого в Саакашвілі зеленку (Відео)


Михайло Саакашвілі виголошує промову в промисловому місті Кривий Ріг. 18 червня 2017 року. На 8 хвилині відбувається атака яйцем зі впорснути усередину зеленкою. Постраждали представники преси і сам Саакашвілі – його подарункова футболка Дніпро, навряд чи відіпрати.

Я приїхав до Кривого Рогу на запрошення дуже мужніх місцевих активістів, щоб поспілкуватися і заодно набрати інформацію для передачі. Місто повністю контролюється ОПГ Вілкула, вони підіслали на мою зустріч тітушек, які кидали в мою сторону пакети із зеленкою, після я пожартував, що місцеві бандити намагалися перетворити нас в партію Зелених. Зустріч ми все-таки провели та домовилися по планах спільного організованого опору свавіллю і дерибану країни.

Я приехал в Кривой Рог по приглашению очень мужественных местных активистов, чтобы пообщаться и заодно набрать информацию для передачи. Город полностью контролируется ОПГ Вилкула, они подослали на мою встречу титушек, которые бросали в мою сторону пакеты с зеленкой, после я пошутил, что местные бандиты пытались превратить нас в партию Зеленых. Встречу мы все-таки провели и договорились по планам совместного организованного сопротивления беспределу и дерибану страны.