На ПП “Тиса” через 14-годинну чергу влаштували протестну акцію (ВІДЕО)


У неділю, 2 липня, водії та пасажири на ПП “Тиса”, що на українсько-угорському кордоні, влаштували протестну акцію, вимагаючи виходу до них начальника пункту пропуску.

З ночі у пункті пропуску “Тиса”, що на українсько-угорському кордоні, накопичилася черга з мікроавтобусів, які прямують у напрямку України. 
Як повідомили у прес-службі Закарпатської митниці ДФС, причинами значної кількості авто на кордоні стала некоректна робота контролюючих органів на суміжній стороні та збільшення кількості мікроавтобусів у зв?язку із сезоном відпусток. 
“Починаючи з 8 ранку сьогоднішнього дня закарпатські митники у пункті пропуску “Тиса“ вже оформили на в′їзд в Україну 204 мікроавтобуса. Наразі у черзі їх стоїть ще близько 50. Зазначу, що автомобілі також стоять у черзі на угорській стороні і постійно прибувають. Натомість черг з легкових автомобілів у пункті пропуску немає. У зв′язку зі спекотною погодою начальник митного посту віддав розпорядження, щоб людей у черзі забезпечили питною водою”, — повідомила начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області Алла Дацюк.