“Солідарність”: Заява


Калуська міська та Калуська районна організації політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” оприлюднили Заяву, у яку прокоментували чутки про нібито можливу зміну керівництва міської організації політичної партії та заявили про монолітність.

ЗАЯВА
Калуської міської та Калуської районної організацій
політичної партії
“Блок Петра Порошенка “Солідарність”

Останнім часом в політичному середовищі Калущини ширяться чутки про нібито можливу зміну керівництва міської організації політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, її участь та позицію під час майбутніх місцевих виборів. Слід відзначити, що такі чутки поширюються особами, що не мають жодного відношення до нашої партії і ніяким чином не можуть і не будуть впливати на діяльність міського осередку. Такі дії ми розцінюємо виключно як інструмент політичного тиску на членів наших організацій та дезорієнтацію певного кола так званої “місцевої еліти”, яка занепокоєна власним політичним майбутнім.

Калуська міська організація політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”  рішуче заявляє – ми є монолітною і самодостатньою структурою, ми повністю готові до участі у боротьбі за право взяти на себе відповідальність за життя громади міста Калуша! Ми готові вести до влади нових, достойних, перевірених людей, нову команду реформ для міста!

Нашим кандидатом на посаду міського голови є Очкур Ігор Васильович і ми вважаємо, що… читати далі