Відкрили перший в Україні центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині.


Відкрили перший в Україні центр імітаційного моделювання бойових дій.

У 184 Навчальному центрі у Старичах на Львівщині за участі військових аташе іноземних країн відбулось відкриття центру імітаційного моделювання. Всі урочистості проходили у навчальному корпусі відділення імітаційного моделювання.

Відкриття відбувалося за участю військових аташе іноземних держав.

Окрім будівництва корпусу також було проведено роботи з відновлення містечка “Інженерне” у навчальному центрі, де відбуватиметься практичне відпрацювання тактичних дій із використаннями системи MILES.

Також був продемонстрований один із елементів навчання у центрі – відпрацювання взаємодії через мультимедійні засоби у відділені імітаційного моделювання.

Крім моделювання різного виду тактичних ситуацій, також відпрацьовуватимуть практичні дії в системі MILES, бригадний комплект якої закупили в рамках технічної допомоги від США.
 
Система MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System) дозволяє імітувати бойову сутичку, в тому числі за участю бойової техніки. Для Збройних сил України вона не нова, ще в 2011-12 роках її отримала 30-а механізована бригада і 95-а бригада ВДВ.