Володимир Максимів з Калуша, офіцер Нацгвардії України


Серед тих, хто вже підписав трирічний контракт з цією бригадою, є бійці, які за останні півтора роки пройшли всі “гарячі точки” на Донбасі. Наприклад, офіцер Володимир Максимів брав участь в боях за Іловайськ, Донецький аеропорт і Дебальцеве. Коли він дізнався, що в Україні почали формувати перший бойовий підрозділ за стандартами НАТО, то побачив перспективу для свого розвитку саме в ній. 

Володимир Максимів, офіцер Нацгвардії України: “Після всіх військових подій і операцій, які я пережив, це єдиний підрозділ, в якому я бачу перспективу, і де люди хочуть працювати: колектив і командування. Ставлення тут в офіцера до солдата справжнє. Відбір проходив важко. Але до нас ставилися з повагою, але показали, що  все нами пережите в боях, не є основним. Нам показали, до чого можна прагнути, куди йти, в якому напрямку треба вдосконалюватися”.

Інший боєць нової бригади – Олександр Хаджинов, який донедавна був волонтером і допомагав бійцям в АТО по всій лінії зіткнення. Для себе він зробив висновок — реформи у війську йдуть повільними темпами й не завжди доходять до лінії зіткнення. Тому, коли він дізнався, що гостомельська бригада Національної гвардії набирає добровольців за стандартами Північно-Атлантичного альянсу, вирішив перевірити себе в ній.