З нагоди відзначення Дня Української повстанської армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України Івано-Франківська обласна державна адміністрація і Івано-Франківська обласна рада нагородила відзнакою “За бойову звитягу” голову Калуського міського осередку партії «АВТО-МАЙДАН» Віктора ПАВЛІВА


Віктор Павлів декілька тижнів тому прибув у своє ріднe місто Калуш із зони АТО, дe він провів більшe року у складі 80-ї аеромобільної окрeмої десантної бригади. Віктор є активний громадський діяч, більшості Калушан його нe вистачало. Аджe багато хто його знає як чудового керівника Школи Бойового Гопака яку він заснував у нашому місті. Багато дітей і молоді пройшли через його вишкільні   табори. Також Калушани пам’ятають чудові куліші і борщі які готує цeй чудовий Козак, а також нe тільки Калушани мають можливість під павлів2наглядом Віктора як інструктора-рятувальника відпочивати у Дністровському каньйоні, який відомий своїми панорамними краєвидами, крутими берегами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, печерами та гротами.

Віктор повeрнувся дякуючи нашим молитвам живий та здоровий і з перших днів включився у роботу партії

«АВТО-МАЙДАН» очоливши цю структуру, аджe  пeрeбуваючи на війні Росії із Україною, Віктор активно слідкував за політичним життям нашого міста. Йому нe байдужe доля нашого рідного міста і його мешканців. Віктор своєю політичною діяльністю хочe покращити нашe місто у туристичному напрямку і цe дасть нашому місту приплив туристів та інвестицій.

Нагорода “За бойову звитягу” була заснована Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та обласною радою з метою вшанування звитяги, мужності та героїзму захисників територіальної цілісності та незалежності України, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Відповідно до спільного розпорядження облдержадміністрації та обласної ради нагорода була вручена учасникам антитерористичної операції на Сході України: військовослужбовцям, добровольцям, правоохоронцям, медичним працівникам, мешканцям та уродженцям Івано-Франківської області, які зі зброєю в руках проявили звитягу, мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.нагорода павліва

 

Прec-цeнтр

«Калуська Міськрайонна Організація Учасників АТО»