Заяви президента Ізраїлю не мають нічого спільного з історичними реаліями 1


Промова ізраїльського президента Реувен Рівліна у Верховній Раді на роковини трагедії у Бабиному Яру однозначно не сприяє примиренню та неупередженому дослідженню трагедії 75-річної давнини.
Адже сивочолий політик не лише поклав частину вини за цей акт геноциду на Організацію Українських Націоналістів, але й дозволив собі висловитися про причетність всього українського народу до цього злочину.
Організація Українських Націоналістів (бандерівців) звертає увагу на те, що українців знищували у Бабиному Яру поруч з євреями. В тому числі й за те, що вони намагалися ховати євреїв від переслідування нацистською владою. У Бабиному Яру знайшли спочинок десятки чільних діячів націоналістичного руху, зокрема й видатна українська поетеса Олена Теліга.
Члени ОУН (б), бійці УПА, настоятелі УГКЦ неодноразово з ризиком для власного життя рятували представників єврейського народу, чому є багато свідчень і незаперечних доказів. А оскільки ані України як держави, ані української влади не було під час Другої Світової війни на теренах Києва, українці та Україна навіть з точки зору міжнародного права не несуть відповідальності за злочини нацистів та деяких колаборантів на території України.
Насправді метою ОУН завжди була боротьба за незалежну Українську Державу проти всіх імперій та окупантів, у тому числі проти нацистської Німеччини та Радянського Союзу.
В той же час, пан Рівлін обійшов мовчанкою той факт, що сучасна Росія несе повну відповідальність за дискримінаційну антисемітську політику в часи Російської Імперії, у тому числі СРСР.
На жаль, заяви президента Держави Ізраїль зроблені на ґрунті цілеспрямованої масової дезінформації, яке ізраїльтяни його віку отримували десятиліттями з радянських пропагандистських джерел.
ОУН (б) рішуче відкидає звинувачення в колабораціонізмі й антисемітизмі і заявляє: біль через події в Бабиному Яру ізраїльського президента та всього єврейського народу не повинні тамуватися шляхом перекладання вини на інші народи та змушування їх до каяття.
Ще раз зазначимо, Організація Українських Націоналістів (бандерівців) разом з представниками всіх народів схиляє голову за невинно вбитими і поділяє цей біль з іншими, не залежно від національності.
Провід ОУН (б)
29-го вересня 2016


Думок на тему “Заяви президента Ізраїлю не мають нічого спільного з історичними реаліями

Коментарі вимкнені.